Як налаштувати документи про здобуття освіти класним керівникам?

1. Перейдіть в розділ “Класне керівництво”- “Звіти та документи”.

2. Оберіть “Свідоцтва про здобуття базової середньої освіти”.

3. Для швидкого заповнення даних можна використовувати функцію “Масове наповнення”. Введіть необхідну інформацію і збережіть результат.

4. Для перевірки та редагування оцінок в свідоцтві необхідно натиснути “Відомості”. Існує окремий вигляд для зведеної відомості, оцінки за ДПА та річні оцінки.

Зведена відомість

Цю таблицю можна переглянути і надрукувати. При потребі можна обрати необхідні колонки для відображення.

Щоб редагувати оцінку натисніть “Коригувати оцінки” та оберіть “Річні оцінки”.

5. Натиснувши “Редагувати інформацію про учня” можна змінити деякі дані про учня.

6. Для того, щоб переглянути кінцевий результат необхідно обрати “Попередній перегляд”.

8. В системі можна друкувати одночасно всі свідоцтва або по кожному окремому учневі. Також можна обирати деякі налаштування для друку.

Для правильного друку оберіть ті пункти, що відмічені стрілками.

Друкувати необхідно одразу (без збереження в PDF), оскільки принтер може виставити власні поля.

Рекомендація!!! Перед друком на офіційному бланку, протестуйте друк на звичайному аркуші А5.