Довідка

Реєстрація в системі

Для початку роботи в системі Smart School необхідно отримати в класного керівника або в керівництва школи персональний інвайт код.

Більш детальна інформація про реєстрацію в системі знаходиться в розділі “Вхід та реєстрація в системі” → “Як зареєструватися в системі?

Основні функції і можливості системи

• Актуальна інформація про оцінки та розклад занять
  • Інформація про відвідування занять
  • Домашні завдання та програми навчання
  • Графіки успішності з можливістю вибору певного предмета або всіх предетів одночасно за весь навчальний рік або за конкретно обраний період
  • Зв’язок з вчителями
  • Онлайн-тестування

Окрім того, в аккаунті для батьків є додатковий розділ “Оплата послуг”, в той час як в учнівському аккаунті цієї функції не має. Для більш детальної інформації про оплату скористайтеся “Інструкцією з користування”→”Оплата послуг“.

Для того, щоб мати можливість отримувати оцінки учнів на E-mail Вам необхідно його підтвердити.

Для цього в своєму особистому кабінету користувача потрібно зайти в розділ налаштування, перевірити чи коректно вказаний Ваш E-mail, натиснути на кнопку “Підтвердити E-mail ” та після цього перевірити свою електронну скриньку, в ній буде посилання для підтвердження за яким треба перейти, щоб наші сервери зафіксували, що цей E-mail існує.

Також потрібно перевірити, щоб була активована галочка “Отримувати листи на E-mail”. Після зміни активності цієї галочки потрібно натиснути кнопку “Зберегти”.

УВАГА!!! Розділ “Оплата послуг” знаходиться тільки в аккаунті для БАТЬКІВ, в учнівському аккаунті цієї функції НЕМАЄ.

1. Перейдіть до розділу оплати.

2. Виберіть учня натиснувши на його прізвище.

3. Перейдіть до вкладки “Оплата послуг”.

4. Виберіть період оплати, та сформуйте рахунок.

5. Виберіть рахунок для сплати.

6. Виберіть “Сплатити онлайн”.

7. Сплатіть Карткою або через Приват24.

Після Онлайн оплати термін дії щоденника буде продовжено автоматично.