information

Реєстрація в системі

Для початку роботи в системі Smart School необхідно отримати в класного керівника або в керівництва школи персональний інвайт код.

Більш детальна інформація про реєстрацію в системі знаходиться в розділі “Вхід та реєстрація в системі” → “Як зареєструватися в системі?

Основні функції і можливості системи

• Актуальна інформація про оцінки та розклад занять
  • Інформація про відвідування занять
  • Домашні завдання та програми навчання
  • Графіки успішності з можливістю вибору певного предмета або всіх предетів одночасно за весь навчальний рік або за конкретно обраний період
  • Зв’язок з вчителями
  • Онлайн-тестування

Окрім того, в аккаунті для батьків є додатковий розділ “Оплата послуг”, в той час як в учнівському аккаунті цієї функції не має. Для більш детальної інформації про оплату скористайтеся “Інструкцією з користування”→”Оплата послуг“.

Для того, щоб мати можливість отримувати оцінки учнів на E-mail Вам необхідно дати свою згоду.

Для цього в своєму особистому кабінету користувача потрібно зайти в розділ “Налаштування”, перевірити чи коректно вказаний Ваш E-mail та натиснути “Зберегти”. Далі перейти до пункту “Підписка на розсилку”, поставити галочку, що Ви погоджуєтеся отримувати сповіщення та натиснути “Зберегти”.

Увага! Якщо сповіщення про оцінки не приходять тоді варто перевірити папку “СПАМ” і позначити листи від Smart School як НЕ СПАМ.

Список доменів на які не підтримується розсилка:

• hotmail.com
  • live.com
  • msn.com
  • outlook.com
  • mail.ru
  • yandex.ru

Розділ “Тестування” знаходиться тільки в учнівському кабінеті.

Для проходження тестування в учнівському кабінеті необхідно:

1.  Перейти до розділу “Тестування” та обрати запропонований тест

2. Далі Вам необхідно пройти тест згідно відліку часу та натиснути “Зберегти все та завершити”

3. Після цього Ваші результати тестування будуть надіслані вчителеві

4. Результати тесту з’являться після того як вчитель завершить демонстрацію тестування

УВАГА!!! Розділ “Оплата послуг” знаходиться тільки у веб-версії, в додатку для телефонів цієї функції НЕМАЄ.

1. Перейдіть до розділу оплати.

2. Виберіть учня натиснувши на його прізвище.

3. Перейдіть до вкладки “Оплата послуг”.

4. Виберіть період оплати, та сформуйте рахунок.

5. Виберіть рахунок для сплати.

6. Виберіть “Сплатити онлайн”.

7. Сплатіть Карткою або через Приват24.

Після Онлайн оплати термін дії щоденника буде продовжено автоматично.

Якщо у Вас не виходить сплатити онлайн, то можна також  сплатити за реквізитами:

ТОВ РОЗУМНІ ІТ-РІШЕННЯ

Код в ЄДРПОУ: 43719777

Поточний рахунок: UA913375460000026006055036498

СФ «ПриватБанк» МФО: 337546

Призначення платежу: учень Прізвище Ім’я По батькові, 5-А клас, населений пункт, скорочена назва школи, за електронний щоденник.

180 грн (за навчальний рік)

Червоне – підставте свої дані

Якщо оплата здійснюється через банківську установу або термінал, термін активації становить від 1 до 3 діб з моменту оплати.