Видача інвайт-кодів та моніторинг активності користувачів у системі

Щоб надати код запрошення учням та батькам, необхідно:

1. Перейти в розділ “Класне керівництво”-“Запрошення до реєстрації” та обрати кому потрібно надати запрошення: “Учні” або “Батьки”.

2. Код запрошення можна роздрукувати або надіслати посилання для реєстрації через будь-який зручний месенджер.
Щоб роздрукувати, потрібно позначити галочками необхідних учнів і натиснути кнопку “Друкувати”.

Роздрукуйте коди та надайте учням та батькам.

Щоб надіслати код в електронному вигляді, натисніть на значок “Копіювати” навпроти прізвища, а потім вставте його у месенджер.

Перейшовши за посиланням, батькам та учням потрібно створити пароль і натиснути кнопку “Зареєструватися”.

Коди запрошень діють лише один раз, тому якщо у користувача виникли труднощі з реєстрацією або він втратив пароль, надішліть код ще раз, виконавши ту ж процедуру.

Класний керівник може відстежувати, які учні та батьки зареєструвалися, а також дату їх останнього входу в систему.

Моніторинг активності користувачів у системі

Щоб переглянути використання платформи учнями та батьками, класним керівникам потрібно перейти в розділ “Класне керівництво” – “Звіти та документи” – “Інші звіти” – “Статистика активності користувачів (розширений)”.

У цьому звіті ми можемо побачити:

1. Загальну кількість зареєстрованих учнів та батьків.
  2. Кількість оплачених щоденників.
  3. Звіт по конкретному користувачу: дата останнього входу в систему, статус реєстрації, оплата щоденника, наявність зареєстрованих батьків та їх активність.
  4. Інформацію про неактивного користувача: не зареєстрований в системі, щоденник не сплачено, батьки не зареєстровані.

За необхідності звіт можна роздрукувати.