Як налаштувати нові свідоцтва досягнень?

Шаблони характеристики навчальної діяльності

Щоб налаштувати шаблони свідоцтв досягнень, перейдіть у розділ “Адміністрування”, виберіть “Конфігурація журналу” – “Шаблони свідоцтв досягнень” – “Шаблони характеристики навчальної діяльності”, після чого натисніть “Створити шаблон”.

Введіть назву шаблону та виберіть тип результату спостереження (“Сформовано/Формується” або “Має/Демонструє/Потребує”). Після цього натисніть «Зберегти».

Для подальших налаштувань натисніть на значок “Око” або на назву шаблону.

Для формування основних характеристик навчальної діяльності натисніть «Ініціалізувати дані за замовчуванням».

Натиснувши на “Редагувати категорію”, ви можете змінити назву категорії та вказати порядок сортування. Зайву категорію можна видалити, скориставшись кнопкою “Видалити категорію”.

Щоб змінити назву характеристики, натисніть на іконку олівця. Додати нову характеристику можна через кнопку “Додати характеристику”, а зайву — видалити, натиснувши на “Хрестик”.

Якщо потрібно додати нову категорію з характеристиками, скористайтеся функцією “Додати категорію”. Введіть назву категорії та додайте відповідні характеристики. Цю опцію можна знайти у верхній частині сторінки.

Шаблони результатів навчання

Переходимо до налаштування шаблонів результатів навчання. Розділ “Адміністрування” — “Конфігурація журналу” — “Шаблони результатів навчання” та натисніть “Створити шаблон”.

Введіть назву шаблону та натисніть “Зберегти”.

Для подальших налаштувань натисніть на значок “Око” або на назву шаблону.

Для формування основних галузей результатів навчальної діяльності натисніть “Ініціалізувати дані за замовчуванням”.

Клікнувши на іконку олівця, ви можете змінити назву освітньої галузі, предмета чи оцінки, а за допомогою іконки плюса — додати нові записи.

Якщо необхідно додати іншу назву освітньої галузі, використайте функцію “Створити галузь”. Введіть назву та перейдіть до подальших налаштувань вказавши предмети та назви оцінок. Ця опція розташована у верхній частині сторінки.

Прикріплення шаблонів до класу

Після створення шаблонів їх потрібно під’єднати до класів. Для цього перейдіть у розділ “Довідники” – “Класи”, оберіть клас і натисніть “Редагувати”.

У блоці “Налаштування свідоцтва досягнень для старших класів” під’єднайте створені шаблони.