DDoS-атаки

Шановні користувачі системи!!!

10.10.2020 р. та 12.10.2020 р. були зафіксовані DDoS-атаки на хостинг-провайдер, на якому система SmartSchool орендує свої сервери. В своєму поясненні хостинг-компанія завіряє, що приймає усі можливі заходи для того, щоб в подальшому була забезпеченя стабільна робота серверу.

Зі свого боку компанія ТОВ “Розумні ІТ-рішення”, яка є розробником системи SmartSchool приносить свої вибачення користувачам системи за тимчасові незручності.

У разі неспроможності хостинг-компанії забезпечити стабільний та безперебійний доступ до системи SmartSchool, то компанією ТОВ “Розумні ІТ-рішення” протягом однієї доби буде розглянута можливість переносу своїх серверів до іншого хостинг-провайдера. Всі пов’язані з цим роботи будуть виконані в нічний час, коли система не використовується.