Як налаштувати документи про здобуття освіти?

1. Перейти до розділу “Адміністрування” – “Конфігурація журналу” – “Документи про освіту”. Натитиснути “Ініціалізувати дані за замовчуванням”.

2. Натиснувши на “олівець” можна відредагувати певний документ.

В налаштуваннях необхідно обов’язково вказати за якими предметами формувати додаток до свідоцтва. Відповідно від типу Вашого навчального закладу може змінюватися початковий та кінцевий рік навчання. Для шкіл, в яких відсутня початкова школа, необхідно вказувати діапазон 1-5 для базової середньої освіти і 6-7 для повної загальної середньої освіти.

3. Перейти до розділу “Навчальний процес” – “Документи про освіту”. Обрати певні пункти та натиснути “Відкрити звіт”.

4. В цьому вигладі можна наповнити документ необхідною інформацією. У класних керівників цей вигляд знаходиться в розділі “Класне керівництво” – “Звіти та документи” – “Свідоцтво про здобуття освіти”.

Для пришвидшення можна використати фукцію “Масове наповнення”.

5. Для перевірки та редагування оцінок в свідоцтві необхідно натиснути “Відомості оцінок”. Існує окремий вигляд для зведеної відомості та ДПА.

Зведена відомість

6. Для того, щоб переглянути кінцевий результат необхідно обрати “Попередній перегляд”.

7. В системі можна друкувати одночасно всі свідоцтва або по кожному окремому учневі. Також можна обирати, які сторінки друкувати: “Друкувати дві сторінки”, “Друкувати лише сторінку з оцінками”, “Друкувати лише титульну сторінку”.

Для правильного друку оберіть ті пункти, що відмічені стрілками.

Друкувати необхідно одразу (без збереження в PDF), оскільки принтер може виставити власні поля.

Рекомендація!!! Перед друком на офіційному бланку, протестуйте друк на звичайному аркуші А5.