Як налаштувати Корекційно-розвиткові заняття?

Для налаштування корекційно-розвиткових занять необхідно створити користувача з роллю “Фахівець”. Для цього перейдіть у розділ “Користувачі” – “Вчителі та Персонал школи” – “Додати вчителя” і заповніть дані. Після цього в кінці сторінки встановіть галочку біля “Не вчитель (інший працівник школи)” і збережіть.

Далі переходимо на вкладку “Керування доступом” та натискаємо “Редагування Інтернет Користувача”.

Оберіть “Рівень доступу” – “Фахівець” і збережіть зміни.

У розділі “Користувачі”-“Учні” оберіть учня, який потребує корекційно-розвиткових занять, та натисніть на “Олівець”, щоб відредагувати. Поставте галочку поруч з “Учень з особливими освітніми потребами” та збережіть зміни.

Далі в розділі “Довідники” оберіть “Корекційно-розвиткові заняття” та натисніть “Додати запис”.

Заповніть відповідні поля, вказавши назву корекційно-розвиткових занять та ПІБ фахівця.

Натисніть на назву або на “Око” для переходу в певний запис.

Клацніть на “Додати запис”.

Вкажіть дату, тему та оберіть учня, а потім збережіть результат.

Натиснувши на “Олівець” можна відредагувати запис.