Як перевірити надіслані учнем матеріали?

Для початку потрібно впевнитися чи мають учні дозвіл для надсилання файлів. Для цього потрібно перейти в розділ “Журнали” та обрати необхідний Вам клас.

Прокрутивши сторінку вниз, знайдете кнопку “Показувати дозволи для учнів”. Після її натискання відкриється ще одна колонка. За замовчуванням, на всіх уроках дозволено учням надсилати файли. Щоб відмінити цей дозвіл, просто зніміть галочку.

Щоб перевірити надіслані файли в журналі, натисніть на дату конкретного уроку. Прокрутіть сторінку вниз, поряд із прізвищем учня знаходиться кнопка. При натисканні на неї відкриється вікно із завантаженими файлами. Після того, як Ви клікнете на файл, він автоматично завантажиться на ваш пристрій. Поруч з кожним файлом можна залишити яку-небудь примітку чи зауваження (учень цю примітку не бачить).