І спосіб. Роздрукувати
2. Відмічаємо галочками вчителів яким необхідно роздати запрошення. Щоби обрати всіх учителів, натискаємо на квадратик біля напису “Дія”. Далі натискаємо “Роздрукувати”.
Запрошення будуть надруковані у такому вигляді. Щоб викликати вікно друку, потрібно натиснути праву кнопку миші та вибрати “Печать” або натиснути на клавіатурі одночасно дві клавіші CTRL+P. Надруковані запрошення роздати серед учителів.
ІІ спосіб. Скопіювати посилання
2. Натискаємо один раз за певним кодом запрошення. Таким чином скопіюємо цілу посилання (https://admin-demoschool1.smart-school.com.ua/index.php?r=site%2***), яку можна надсилати у повідомленнях різних месенджерів.
Перейшовши за посиланням вчитель має вказати логін та пароль, поставити галочку “Я погоджуюсь з політикою конфіденційності” та натиснути “Зареєструвати”. Телефон та E-mail вказується за бажанням.