Як сформувати запрошення на реєстрацію для вчителів?

І спосіб. Роздрукувати

1. Переходимо до розділу “Користувачі”, “Запрошення до реєстрації” та обираємо роль “Вчитель”.

2. Відмічаємо галочками вчителів яким необхідно роздати запрошення. Щоби обрати всіх учителів, натискаємо на квадратик біля напису “Дія”. Далі натискаємо “Роздрукувати”.

Запрошення будуть надруковані у такому вигляді. Щоб викликати вікно друку, потрібно натиснути праву кнопку миші та вибрати “Печать” або натиснути на клавіатурі одночасно дві клавіші CTRL+P. Надруковані запрошення роздати серед учителів.

ІІ спосіб. Скопіювати посилання

2. Натискаємо один раз за певним кодом запрошення. Таким чином скопіюємо цілу посилання (https://admin-demoschool1.smart-school.com.ua/index.php?r=site%2***), яку можна надсилати у повідомленнях різних месенджерів.

Перейшовши за посиланням вчитель має вказати логін та пароль, поставити галочку “Я погоджуюсь з політикою конфіденційності” та натиснути “Зареєструвати”. Телефон та E-mail вказується за бажанням.