Як створити новину?

Щоб створити новину потрібно зайти в розділ “Адміністрування”, “Новини” та натиснути “Додати новину”.

Вказуємо загаловок та текст новини. Нам доступна панель інструментів для редагування тексту.

Далі обираємо хто зможе переглянути цю новину: батьки, учні, викладачі чи всі користувачі. Натиснувши на “Завантажити зображення” можемо додати картинку до нашої новини. Натискаємо створити.

Натиснувши на олівець можно редагувати новину та вказати дату та час публікації. Натиснувши на “Око” переглянути, або видалити за допомогою “Корзини”.

Зайшовши на вкладку “Адміністрування”, “Новини”,  “Правила доступу” та натаснивши “Створити правило” можно додати обмеження для кого буде доступна новина. Вказуємо назву правила, для кого доступна, а також можемо обрати окремі класи.

Після публікації новина з’явиться в особистому кабінеті учнів та батьків в розділі “Новини”.