Як створити “Виробничу практику”?

Система Smart School має можливість внесення інформації про виробничу практику.

Переходимо до розділу “Довідники” – “Групи” та обираємо необхідну групу. Потім клікаємо на вкладку “Виробнича практика” і обираємо опцію “Додати виробничу практику”.

Заповніть відповідні поля і натисніть кнопку “Зберегти”. Після збереження цю інформацію можна відредагувати, натиснувши на “Олівець”, або видалити, натиснувши на “Крестик”. Для продовження заповнення інформації натисніть на “Око”.

Для додавання учнів клацніть “Список учнів”, позначте потрібних галочками і натисніть “Зберегти”.

Потім для кожного учня вкажіть: дату, час, кількість проведених годин на практиці та зміст роботи. Збережіть зміни.

За допомогою випадаючого списку у верхній частині сторінки можна вибрати потрібний тиждень практики.

Натиснувши на кнопку “Роздрукувати”, можна роздрукувати звіт за всі тижні.