І спосіб. Роздрукувати
1. Перейти до розділу “Класне керівництво” – “Запрошення до реєстрації”.
2. Обрати “Учні”, відмітити галочками тих учнів, для яких треба роздрукувати інвайт і натиснути “Друкувати”.
3. Обрати “Батьки”, відмітити галочками тих батьків, для яких треба роздрукувати інвайт і натиснути “Друкувати”.
4. Надруковані запрошення роздати серед учнів та батьків. Щоб викликати вікно друку потрібно натиснути праву кнопку мишки і вибрати “Друк” або натиснути на клавіатурі одночасно дві клавіші CTRL + P.
ІІ спосіб. Скопіювати посилання
1. Перейти до розділу “Класне керівництво” – “Запрошення до реєстрації”.
2. Натиснути один раз по певному коду запрошення. Таким чином скопіюється ціле посилання (https://journal-testschool.smart-school.com.ua?r=site/invite-link&invite=****-****-****-****), яке можна надсилати в повідомленнях різних месенджерів.