Індивідуальне навчання

В системі Smart School можна налаштувати індивідуальне навчання для учня.

Як відмітити учня, що він на індивідуальному навчанні?

1. Перейти в розділ “Довідники” – “Класи”. Обрати певний клас. Перейти на вкладку “Учні” та натиснути на “олівець” напроти ПІБ учня.

2. Натиснути галочку напроти “Індивідуальне навчання”. Заповнити інформацію про індивідуальне навчання та натиснути “Зберегти”.

Як налаштувати розподіл вчителів по предметах в окремого учня?

1. Перейти в розділ “Довідники” – “Класи”. Обрати певний клас. Перейти на вкладку “Учні” та натиснути на “налаштування” напроти ПІБ учня.

2. Натиснути “Створити записи на основі даних класу”.

3. Натиснути на “олівець” та відредагувати розподіл предмет-вчитель (за необхідності). Якщо потрібно додати новий предмет, то необхідно натиснути “Додати предмет” (в самому кінці списку).

Як створити розклад?

І спосіб

1. Натиснути “Розклад занять”.

2. Обрати комірку напроти предмету та натиснути “Додати запис розкладу”. Наприклад, є предмет “Зарубіжна література”, який має 2 години на тиждень. По понеділках цей предмет проводиться щотижня, а в п’ятницю через тиждень (непарний тиждень – чисельник), то заповнюємо відповідно до скріншоту.

Нижче, на картинці йде пояснення в розкладі.

3. Після того як таблиця з розкладом буде заповнена, натиснути “Створити уроки”.

УВАГА!!! Якщо декілька разів сформуєте уроки на одні й ті самі дати, то всі уроки в розкладі продублються.

Якщо розклад в учня не змінюється протягом тижнів, то при завантаженні обираєте тип “Лише щотижневі”.

Якщо розклад змінюється через тиждень, то треба обирати тип в залежності від обраного тижня. Наприклад, при виборі “Парний тиждень” будуть створюватися одночасно щотижневі уроки та уроки, що викладаються тільки в парному тижні.

Таким чином створюється розклад на семестр. Перевірити або виправити його можна в розділі “Розклад” – “Індивідуальні заняття”.

ІІ спосіб

1. Перейти до розділу “Розклад” – “Індивідуальні заняття” – “Всі”. Натиснути “Додати індивідуальне заняття”.

2. Заповнити всі необхідні поля і “Зберегти”.