Облік відвідування занять

Облік відвідування занять можуть редагувати тільки Адміністратор і Класний керівник.

Для Адміністратора звіт знаходиться в розділі “Звіти класного керівника” – “Відвідування занять”.

Для Класного керівника звіт знаходиться в розділі “Класне керівництво” – “Звіти” – “Відвідування занять”.

Обравши необхідний нам клас ми бачимо звіт в якому автоматично підраховані всі “н”, що були виставлені в журналі вчителями.

Якщо Вас не влаштовують автоматичні дані, то їх можна відредагувати натиснувши на необхідну комірку. В такому випадку вона підсвітиться помаранчевим кольором.

При наведенні курсора на комірку з’являється кнопка “Інформація”. Натиснувши на неї, ви можете переглянути на яких уроках було виставлено “н”.

Натиснувши на галочку можна додати “н”, або прибрати її. Також обраєте причину пропуску: “Без поважної причини”, “Хвороба”, “Поважна причина”.

Ще один спосіб відмітити пропущені дні з поважних причин або через хворобу – натиснути на кнопку “Пропуски з поважних причин”.

Обираємо потрібного нам учня та заповнюємо необхідні дані. Вказуємо дату під час якої учень був відсутній та причину. Можему обрати “Хвороба” або “Поважна причина” та вказати її. Якщо потрібно додати ще інші дати натискаємо “Додати рядок”. В кінці натискаємо “Зберегти дані”.

Якщо причина була обрана “Хвороба” то в звіті в ці дати куточок буде підсвічено синім кольором. Якщо обрана “Поважна причина” то зеленим.

Створений звіт можна переглянути повністю або частково за певний період. Можна обрати семестр, або натиснувши на синю кнопку вказати потрібні дати та натиснути “Застосувати”.

Щоб роздрукувати звіт натискаємо на кнопку “Роздрукувати”.