Свідоцтво досягнень для старших класів

Для створення та налаштування типів оцінок для початкових класів НУШ перейдіть у розділ “Адміністрування”, оберіть “Конфігурація журналу”, потім перейдіть до “Типи оцінок” і оберіть “Початкові класи”.  На екрані відображена первинна конфігурація типів оцінок для початкових класів. Тут Ви можете змінити назви груп та типів оцінок, а також їх опис, обрати предмети для приєднання до типів оцінок. Ці дані можна буде відредагувати, доповнити або видалити в подальшому.

Прокрутіть сторінку вниз і натисніть “Зберегти”.

Натиснувши на “Редагувати групу”, ви можете змінити назву групи, приєднати потрібні класи та вказати порядок сортування.

Натиснувши на олівець можна відредагувати назву типу оцінки, групу, перелік предметів, порядок сортування, опис та певну інформацію.

Натиснувши на “Додати вид оцінювання” до групи можна приєднати нові види оцінювання зазначивши: назву типу оцінки, групу, перелік предметів, порядок сортування, опис та певну інформацію.

Якщо вам потрібно створити нову групу оцінок, скористайтеся функцією «Додати групу». Вкажіть назву та порядок сортування. Ця опція знаходиться вкінці сторінки.

Натиснувши на “Додати вид оцінювання”, ви зможете додавати необхідні типи оцінок.

У розділі “Адміністрування” – “Конфігурація журналу” – “Початкові класи” ви можете відредагувати характеристики наскрізних умінь учнів початкових класів НУШ. В системі вже є базовий перелік характеристик, який можна відредагувати. Натискаємо “Ініцілізувати дані за замовчуванням”.

Обираємо потрібні пункти та натискаємо “Ініцілізувати”.

Натиснувши на “Олівець”, ви зможете відредагувати кожну характеристику навчальної діяльності початкових класів.

Ви можете змінити назву характеристики, перелік класів та порядок сортування, натиснувши на “Олівець”. Якщо ви встановите галочку “Підсумкова характеристика”, вона буде додана до списку підсумкових характеристик.

Щоб створити додаткову характеристику, натисніть на “Додати характеристику” та заповніть необхідні поля.