Журнал факультативів

Система Smart School має розділ для ведення журналу факультативних, додаткових занять та консультацій. Вчитель має доступ до таких звітів: “Облік відвідування (пропусків занять)”, “Облік досягнень у навчанні”, “Зведений облік навчальних досягнень учнів”, “Зведена таблиця руху учнів та їх досягнень у навчанні”, “Загальні відомості про учнів”, “Зауваження до ведення журналу факультативних занять”.

Як заповнювати “Журнал факультативів”?

Перейшовши до розділу “Журнали факультативів”, вибираємо потрібний нам журнал.

Перед нами представлені звіти журналу факультативів. Для редагування та перегляду натисніть на назву або на “Око”.

1. Облік відвідування (пропусків занять)

У цьому звіті можна переглянути відвідування учнями факультативу. Табличка формується автоматично на основі “Н”, виставлених під час уроків. Натиснувши на будь-яке значення, його можна відредагувати вручну, в такому випадку воно буде підсвічене іншим кольором.

2. Облік досягнень у навчанні

Щоб додати заняття натискаємо “Додати урок”. Вказуємо: дату, номер уроку, кабінет, систему оцінювання, кількість годин та натискаємо “Зберегти”.

Щоб додати колонку, натискаємо на кнопку “Додати колонку”. Потім вказуємо, після якої дати та уроку потрібно додати колонку, обираємо тип оцінки і натискаємо кнопку “Зберегти”.

Натиснувши на “Зауваження до ведення журналу”, можна переглянути існуючі зауваження. Натиснувши на “Олівець”, ставимо відмітку про виконання.

Щоб поставити оцінку або іншу відмітку, натискаємо на квадратик поруч з ім’ям учня. Оцінку ставимо, використовуючи клавіатуру, або обраємо відповідну позначку із випадаючого списку і підтверджуємо вибір, натиснувши на галочку.

Щоб перейти на конкретну сторінку журналу, натискаємо на дату.

Тут можна редагувати інформацію про урок, або видалити його.

Натиснувши “Редагувати”, вказуємо зміст факультативного заняття та завдання додому. При необхідності, вказуємо режим навчання. Також на цій сторінці можна виставляти оцінки.

Окрім цього, додати зміст факультативного заняття та домашнє завдання можна в нижній частині журналу, натиснувши на “Олівець” напроти уроку.

3. Зведений облік навчальних досягнень учнів
Звіт “Зведений облік навчальних досягнень” формується автоматично.

4. Зведена таблиця руху учнів та їх досягнень у навчанні

Зведена таблиця руху учнів та їх досягнень формується автоматично, але її можна редагувати вручну.

5. Загальні відомості про учнів

У цьому звіті можна переглянути інформацію про учнів. Натиснувши на олівець, є можливість поставити відмітку про вибуття.

6. Зауваження до ведення журналу факультативних занять

На цій сторінці можна переглянути зауваження до ведення журналу. Натиснувши на олівець, вказуємо відмітку про виконання.

Кнопка “Друкувати журнал” доступна тільки для адміністратора.